Poklad Tarotu

POKLAD TAROTU

Proč POKLAD TAROTU? 

Název je přímo odpovědí.Tarot je pro mne pokladem.Tento dar jsem získala od vesmíru, proto je mým pokladem a já ho velmi oceňuji, respektuji a důvěřuji.Ještě mne nezklamal.Věci mezi nebem a zemí jsou úžasné. Zajímají Vás věci mezi nebem a zemí?Cítíte občas zvláštní energii?Vidíte občas i barvy, nebo i slyšíte, co jiní lidé ne?Připadáte si, že byste se rádi posunuly ve svém životě a naučili s eněco jiného? Máte proto nejvhodnější příležitost seznámit se s úžasným TAROTEM.

Výklad karet je poslání, určitý dar pro duši, služba lidem, ale úžasná.

Než jsem začala vykládat karty, měla jsem velmi silný zážitek s odchodem mé babičky na druhý břeh.    Netušila jsem však jakou úžasnou cestu mi babička přinese, dodnes jí posílám pozdravy a velmi ji miluji.Ve zkrácené verzi  se mi stalo následující......

Potkávala jsem duše na zemi různých povah,ale nejvíce jsem si rozuměla s lidmi ezoterních věd.     Velmi jsem si zamilovala numerologii a andělé, později andělské a tarotové karty.Své první tarotové karty jsem dostala od kamarádky z Pardubic , ale karty mi neříkaly vůbec nic a já je darovala do dobrých rukou, jelikož jsem cítila, jako nejsprávnější , co mohu udělat.Velmi jsem četla knihy o duchovních zásadách, numerologii, barvách,o všem co mne hladilo po srdci.Kolik jsem v té době přečetla knih jsem se divila sama. Knihy jsem doslova hltala,což mi zůstalo dodnes.Jeden úžasný letní slunný den přišla za mnou má maminka a povídá:"Poslouchej, co kdyby sis koupila tarotové karty a začla je vykládat?" Já odpověděla: "Nééééé, taroty, nikdy"Odpoledne jsem se rozjela do knihkupectví, jelikož prostředí knih mne vždycky velmi energeticky nabíjelo.Vešla jsem do známého knihkupectví LUXOR a na zemi ležela kniha s názvem ANDĚLSKÁ ČÍSLA, a já si říkala v duchu, copak to je asi za knihu a šla jsem tam, kam mne mé kroky vedly. A copak se nestalo?Najednou jsem stála před regálem ESOTERIKA a už jsem držela v ruce knihu o ANDĚLÍCH a jak úžasná se mi zdála, tak jsem se do ní začetla, obracela jsem stránku za stránkou.Kde se vzala, tu se vzala... vedle mne objevila paní asi tak o 15 let starší, než jsem byla já, krásně tmavé vlasy měla, úsměv na tváři a dívala se na mne a čekala až se setkají naše pohledy.Po chvilce jsem zvedla své zelené oči od knihy a paní povídá s ukazováčkem směrem na mně:" VY, SLEČNO , UMÍTE LÉČIT KARTAMI." Já jsem vůbec nevěděla o čem ta dáma mluví, neměla jsem ani ponětí a povídám:" JÁ, CO JE TO ZA HLOUPOST , PROSÍM VÁS?" Uvidíte, že si na mne vzpomenete, povídá.Byla jsem jak smyslů zbavená, nemohla jsem ze sebe vypustit ani hlásku, ale i tak jsme se s úžasnou dámou dali do řeči a hezky popovídali a já byla šťastná za takto zajímavé setkání.Z obchodu jsem odcházela s knihou o andělech a andělskými kartami, které se stali pro mne pokladem mé duše.Knihu jsem přečetla během 3 dnů a již jsem se těšila na další, karty jsem uschovala a opatrovala je.Po nějaké době jsem již seděla se svými zájemci o výklad karet v útulné kavárně a vykládala karty. Během mnoha sezení mi klienti říkali: "Jak děláte, že mi je lépe?"Já však neuměla odpovědět.Byla jsem šťastná a s láskou vzpomínala na setkání s jistou dámou,které v žádném případě nebylo náhodné.


Věřím, že spousta z Vás se v mém příběhu najdete a setkáme se společně na mých kurzech.