Proč se učit vykládat karty?

Tarot je skvělá metoda k sebepoznání a k Vaší moudrosti. Tarot Vám pomůže poodhalit různá úskalí Vašeho života, Vaší duše a srdce. Stane se Vaším dobrým přítelem a rádcem.Spojíte se mytickými základy svých životů a kontaktujete svá vnitřní božstva.                Tarot Vám pomůže prohloubit Vaší intuiici.Zjistíte jak úžasně umíte nacítit situace, osoby.

Tarot je úžasný nástroj k meditaci, relaxaci,analýze problémů,novým náhledům.Mne osobně toto poslání velmi pozitivně nabíjí.

Každý považuje tarotové karty jiným způsobem.Někdo touží být profesionálním kartářem, jiný je používá pouze pro sebe.

JAKOU TAROTOVOU SADU ZVOLIT?

Zvolte si takovou tarotovou sadu, která Vás vniřně přitahuje.Taková láska na první pohled, jistě si vyberete správnou sadu ke spojení s Vaší duší.

Osobně, když jsem začala vykládat karty, měla jsem starosti a navštívila jsem kartářku.Měla jsem tenkrát u sebe posledních 500Kč.                                              Paní mi pověděla:"Vy nebudete nikdy vykládat karty, můžete dělat tak masáže." Když jsem od ní odcházela, řekla jsem si :"To teda ne,já karty vykládat budu".   Vidíte, dnes je ze mne profesionální kartářka, která miluje svůj poklad a velmi ráda pomáhá všem svým klientům.

Tak stejně na tom můžet být i Vy. Potřebujete pouze své rozhodnutí.