Reference

Jak jste spokojeni se službami Katrářky Simi?Zde máte prostor pro Vaše reakce a zpětné vazby.

                                                                          Děkuji Vám.

Jméno Příjmení

Zdeněk


Byla jednou jedna žena, která hledala toho pravého. Hledala a hledala i na nebezpečných místech. Až jednou na samém okraji země našla svého Anděla a vyměnila nebezpečí za nebe s péčí.

Krásné :-)) děkuji


Jméno Příjmení

Martina


Simi prosila jsem boha a andeli aby ke mĕ mluvili srozumitelnĕji abych je lépe slyšela a pochopila co mi říkají .A oni mi poslali tebe a ty kdyz se mnou mluviš tak ti dobře rozumím co mi říkáš a chápu informace a pro mĕ velmi cenné, které mi dáváš.

Jméno Příjmení

Mária

Dnes jsem prosila Boha aby mi seslal, někoho, kdo mi za to stojí. On mi poslal Vás a když jsem zjistila, že jsme narozené stejný datum , věděla jsem, že mne vyslyšel 

Jméno Příjmení

Květuška


Je mi 33 let, jsem nevidomá a mám epilepsii. Lidí, kteří mi během života dali něco důležitého, jsem potkala několik. Kdybych potkala jen jednu osobu, která mi dá hned všechno, měla bych život hodně jednoduchý. Pro to mi Pán Bůh vždy pošle jednu, která pomůže tehdy, když to potřebuji opravdu hodně. Sezení s paní Simi Anou L proběhlo zhruba před 14 dny. Měla jsem krátce před rozvodem a je samozřejmé, že počet mých záchvatů i psychické problémy se nedaly zastavit. Dostala jsem hned několik rad najednou a cítila, že je nutné se jimi řídit, neb jsou dávány od srdce, s upřímností a tudíž prostě nemohou být zbytečné. "Budeš-li věřit, že se uzdravuješ, uzdravíš se." Pořídila jsem si svícen se selenitu a na konci sezení jsem, jako dárek dostala kamínek, který nosím neustále na krku. Snažím se řídit se všemi radami, ale že jich bylo opravdu hodně, nemohu říci, která zabrala nejvíce. No a jak jsem na tom dnes? Záchvaty jsem se nejspíše naučila si oddálit, psychiku mám mnohem vyrovnanější a nejspíše ani ten rozvod se konat nebude. Všechno to chce mnohem více času. "Simonko děkuji ne-jen za pomoc, ale hlavně za přijatelné ceny.Lidičky držte se a věřte sami sobě.


Velmi pěkně napsané, jsou to zajímavé věci které mě osobně dají mnoho. Děkuji mnohokrát Simi


Děkuji,posiluje mne Váš výklad.Stále věřim,že už na mne čeká....

Jméno Příjmení

Milena

Skvělé. Vždy se těším na poselstvi od Simi. Vím, že to píše s láskou. zdravim Milena :*

Srdečný dík. Skutečná úleva a pohlazení. 

Simi,nádherná poselství a karty,

děkuji a těším se na splnění. 

Jméno Příjmení

Martina

Poselství se mi moc líbí. Děkuji.

Simonko, to je předpověď na mne šitá!! Děkuji!!!

Jméno Příjmení

Jan

Moc pěkné a pravdivé, děkuji Honza

Děkuji...Děkuji..Děkuji....

Tohle poselství mne rozzářilo ještě mnohem Vic... 

Moc se mi to líbilo,děkuji... 

Jméno Příjmení

Zdena

Jsem spokojena,děkuji.Zdena

Děkuji, nádheré, přeji si, ať se mé přàní splní. Děkuji :-)